Zaproszenie na spotkanie 9.05.2019

Jerzy Łużniak- Prezydent Miasta Jeleniej Góry wraz z Koordynatorem Jeleniogórskiego Klastra Odnawialnych Źródeł Energii oraz Grupą Perpetum Energia, zapraszają do udziału w I Konferencji Jeleniogórskiego Klastra Odnawialnych Źródeł Energii pn. "Klaster Energii - działania samorządu na rzecz ochrony zdrowia i komfortu życia mieszkańców". Konferencja odbędzie się 9 maja 2019 r. w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28/30 w godzinach 10:00 - 17:00.
Konferencja jest skierowana do: przedstawicieli lokalnych samorządów, przedsiębiorców, uczelni, stowarzyszeń i organizacji zainteresowanych korzyściami wynikającymi z rozwoju lokalnych inicjatyw klastrowych.
W ramach konferencji zaplanowano sesje nakierowane na konkretne obszary działania klastra energii, tj.: ochrona środowiska, zrównoważona energetyka, zdrowe społeczeństwo, edukacja ekologiczna, inteligentne budownictwo, Smart-City oraz elektromobilność.
W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji pod nr tel. 531 138 800 lub za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@mafenergy.pl w terminie do dnia 30.04.2019r.

Szczegóły w galerii 

Galeria: 

 

Kalendarz FB